Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Посвята в гімназисти у 1(5)Б класі
5b e1505734605250 620x330 - Посвята в гімназисти у 1(5)Б класі

Посвята в гімназисти у 1(5)Б класі

Ось і пролунав перший дзвінок для учнів усіх Городоцьких шкіл. У  Городоцькій гімназії дзвінок покликав до класів 382 учні, серед них і  новачків  учнів 1(5) класів. Радісні діти, схвильовані батьки та заклопотані  вчителі прийняли участь у святковій лінійці, гордо заспівали гімн рідної країни, вдосталь нафотографувались та вирушили до країни знань.

5b e1505734605250 180x300 - Посвята в гімназисти у 1(5)Б класі

Наймолодші гімназисти, традиційно, зібрались у своїх класах, щоб не просто познайомитись з учителем й  новими однокласниками, а й  долучитись до традиційних  гімназійних заходів . Одним з таких заходів є  прийняття до великої гімназійної родини нових гімназистів – учнів 1(5)Б класу.

Учні  1(5)-Б класу з неймовірним трепетом повторювали клятву гімназиста ,отримали перші посвідчення гімназиста, а також вразили усіх присутніх на святі своїми уміннями співати, танцювати, розказувати вірші, чим ще раз довели, що не дарма були зараховані до нашого навчального закладу.

Очистим джерела, насадим лісів,

Вшануєм могили, загоїм руїни –

Складаєм обітницю людям усім

Ми справжні гімназисти України!