Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , “Пожежна безпека в оселі”
viber image 2019 04 19 15.10.49 620x330 - "Пожежна безпека в оселі"

“Пожежна безпека в оселі”

04.2019 року вчителем основ здоров’я Масною М.А. спільно з класним керівником Ярчак Л.К., на базі 6-Б класу, було проведено виховну годину на тему: “Пожежна безпека в оселі”. Цей захід було проведено напередодні тижня безпеки життєдіяльності в Городоцькому ліцеї ✓1.” Переважна більшість пожеж виникають у помешканнях громадян”,- зазначила Марія Антонівна.”

viber image 2019 04 19 15.10.42 - "Пожежна безпека в оселі"

Наші оселі становлять велику пожежну небезпеку. Значна кількість горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу тощо формують значне горюче навантаження й створюють умови для швидкого поширення пожежі. “,- продовжила вона.

viber image 2019 04 19 15.10.30 - "Пожежна безпека в оселі"

“Наш сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі внаслідок теплового вияву електричного струму”, – наголосила класний керівник.

viber image 2019 04 19 15.10.23 - "Пожежна безпека в оселі"

“Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в сім’ї та школі не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежної допомоги, гасіння пожежі в початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення”,- наголосили вчителі. Учні 6-Б класу залюбки взяли участь в обговоренні та затвердженні правил пожежної  поведінки в оселі. Дякуємо усім за активну участь в заході.

viber image 2019 04 19 15.10.49 - "Пожежна безпека в оселі"

Член учнівського самоврядування,

учениця 6-Б класу Томчук А.