Виховна робота

Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні

Після довгої пори зимової сплячки та весняного періоду цвітіння у природі наступає пора буйна та спекотна – літня. Закінчуються шкільні будні та наступають такі довгождані канікули. Мабуть, не знайти когось, хто б не розділяв радості від приходу перших червневих днів. Кожен радіє літній порі, котра несе з собою густе буяння трав, пахощі квітів та потоки живої води літніх грозових дощів, таких жаданих у час літньої спеки.

Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні, наче самі мрії, не хочеться втрачати, й прощання з ними часом наганяє смуток. Кожен прагне, щоб такі дні тривали довго й ніколи не закінчувались – щоб вони плавно перейшли у вічність.

novyiy kollazh2 300x183 - Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні

Учні 1(5)А класу з протягом літньої практики та майданчику з користю та цікавістю провели ці чудові дні. Ми відвідали чудові куточки нашого рідного Городка – це єврейське кладовище та помилувалися такими величними краєвидами у Козацькому яру.

Дехто з дітей навіть не міг уявити, що така чудова природа знаходиться поруч.novyiy kollazh11 300x300 - Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні

Наступним етапом нашого відпочинку стала незабутня та водночас повчальна екскурсія до Кам’янця – Подільського та Хотина.

novyiy kollazh3 300x300 - Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні

Діти з цікавістю слухали розповідь екскурсовода про історію Кам’янця – Подільської та Хотинської фортець, побували у самого підніжжя фортеці у Кам’янці, відчули на собі як це брати фортецю штурмом, здолавши 130 сходинок до величної та неприступної башти. Чудова екскурсія містом також залишила в пам’яті свій слід. Яскравим моментом Кам’янця – Подільського стало катання на БТР від якого діти чекали нових вражень. Позитивні емоції після цієї прогулянки переповнювали. Краще спробувати ніж розповісти.

novyiy kollazh4 300x183 - Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні

Далі ми поїхали до величної Хотинської фортеці. Де на самому вході нас зустрів пам’ятник величному Сагайдачному.

Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її…

Ну і звичайно ж яке літо без купання. На останок ми відвідали Купинський водоспад, який знаходиться на річці Смотрич.

Цілий день на природі, річка, сонце, розваги. Можу з впевненістю сказати, що цей літній відпочинок діти будуть згадувати не один раз. Адже за цей день вони ще більше відпочили та здружилися.

Такою є ця чудова пора. Мінлива та яскрава, не схожа на інші, і кожен може відшукати в ній для себе щось, за що її варто полюбити.

Класний керівник – Коваленко О.В.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button