Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні

Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні

Після довгої пори зимової сплячки та весняного періоду цвітіння у природі наступає пора буйна та спекотна – літня. Закінчуються шкільні будні та наступають такі довгождані канікули. Мабуть, не знайти когось, хто б не розділяв радості від приходу перших червневих днів. Кожен радіє літній порі, котра несе з собою густе буяння трав, пахощі квітів та потоки живої води літніх грозових дощів, таких жаданих у час літньої спеки.

Прекрасні літні дні, теплі й безтурботні, наче самі мрії, не хочеться втрачати, й прощання з ними часом наганяє смуток. Кожен прагне, щоб такі дні тривали довго й ніколи не закінчувались – щоб вони плавно перейшли у вічність.

новый коллаж

Учні 1(5)А класу з протягом літньої практики та майданчику з користю та цікавістю провели ці чудові дні. Ми відвідали чудові куточки нашого рідного Городка – це єврейське кладовище та помилувалися такими величними краєвидами у Козацькому яру.

Дехто з дітей навіть не міг уявити, що така чудова природа знаходиться поруч.новый коллаж1

Наступним етапом нашого відпочинку стала незабутня та водночас повчальна екскурсія до Кам’янця – Подільського та Хотина.

новый коллаж3

Діти з цікавістю слухали розповідь екскурсовода про історію Кам’янця – Подільської та Хотинської фортець, побували у самого підніжжя фортеці у Кам’янці, відчули на собі як це брати фортецю штурмом, здолавши 130 сходинок до величної та неприступної башти. Чудова екскурсія містом також залишила в пам’яті свій слід. Яскравим моментом Кам’янця – Подільського стало катання на БТР від якого діти чекали нових вражень. Позитивні емоції після цієї прогулянки переповнювали. Краще спробувати ніж розповісти.

новый коллаж4

Далі ми поїхали до величної Хотинської фортеці. Де на самому вході нас зустрів пам’ятник величному Сагайдачному.

Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її…

Ну і звичайно ж яке літо без купання. На останок ми відвідали Купинський водоспад, який знаходиться на річці Смотрич.

Цілий день на природі, річка, сонце, розваги. Можу з впевненістю сказати, що цей літній відпочинок діти будуть згадувати не один раз. Адже за цей день вони ще більше відпочили та здружилися.

Такою є ця чудова пора. Мінлива та яскрава, не схожа на інші, і кожен може відшукати в ній для себе щось, за що її варто полюбити.

Класний керівник – Коваленко О.В.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*