Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Прийшла Громниця – скидай рукавиці!
IMG 5713 620x330 - Прийшла Громниця – скидай рукавиці!

Прийшла Громниця – скидай рукавиці!

15 лютого 2018 р., в день Стрітення Господнього,  у Городоцькій гімназії відбулося народознавче стрітенське свято «Прийшла Громниця – скидай рукавиці!», яке провели учні 3(7)В класу.

IMG 5713 - Прийшла Громниця – скидай рукавиці!

Захід проведено з метою поглиблення знань учнів про свято Стрітення Господнього, вивчення давніх звичаїв, традицій, етнічної культури українського народу.

З особливою цікавістю гості свята споглядали за дійством зустрічі «Зими» з «Весною», яку розіграли учні відтворюючи давню легенду.

IMG 5703 - Прийшла Громниця – скидай рукавиці!

Заворожуюче палахкотіло символічне опудало Зими, гучно лунали дзвінкі веснянки.

Відповідно до давніх традицій, на завершення стрітеньського свята усіх дітей пригощали солодкими млинцями та кисилем.

IMG 5727 - Прийшла Громниця – скидай рукавиці!

Висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто долучився до приготування частування. Юні господині насмажили смачних млинців, а саме: Стебло Дарія, Ямборко Альбіна, Коріньовська Аксенія, Хаєцька Аліна.

Класний керівник – Павонська О.О.