Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Прийшла Громниця – скидай рукавиці!

Прийшла Громниця – скидай рукавиці!

15 лютого 2018 р., в день Стрітення Господнього,  у Городоцькій гімназії відбулося народознавче стрітенське свято «Прийшла Громниця – скидай рукавиці!», яке провели учні 3(7)В класу.

Захід проведено з метою поглиблення знань учнів про свято Стрітення Господнього, вивчення давніх звичаїв, традицій, етнічної культури українського народу.

З особливою цікавістю гості свята споглядали за дійством зустрічі «Зими» з «Весною», яку розіграли учні відтворюючи давню легенду.

Заворожуюче палахкотіло символічне опудало Зими, гучно лунали дзвінкі веснянки.

Відповідно до давніх традицій, на завершення стрітеньського свята усіх дітей пригощали солодкими млинцями та кисилем.

Висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто долучився до приготування частування. Юні господині насмажили смачних млинців, а саме: Стебло Дарія, Ямборко Альбіна, Коріньовська Аксенія, Хаєцька Аліна.

Класний керівник – Павонська О.О.