Профорієнтаційна робота – це один із головних напрямків виховної роботи

Найважливіший крок у житті – це вибір професії

Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти

їй знайти серед безлічі доріг ту, на якій найяскравіше

розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості.

Василь Сухомлинський

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться  подальше життя молодої людини та як вона в ньому буде себе почувати.

Профорієнтаційна робота  – це один із головних напрямків виховної роботи   в Городоцькому ліцеї №1,  а саме робота з учнями щодо їх озброєння визначеною сукупністю знань про соціально-економічні і психофізіологічні особливості різних професій, умов правильного вибору однієї з них, інформації про канали працевлаштування, вимог до прийому на роботу і т.д.

zobrazhennya viber 2021 02 11 17 04 02 1400x788 - Профорієнтаційна робота  – це один із головних напрямків виховної роботи

9 лютого на зустріч з ліцеїстами завітали представники Київського Національного Університету Культури – Лігус Валентин Олександрович, заслужений артист України, доцент факультет музичного мистецтва та Афанасьєва Елла Юріївна, провідний концертмейстер факультету музичного мистецтва. Вони проінформували учнів 11-х класів про спеціальності та факультети КНУК.  В ході зустрічі учні отримали багато цікавої інформації, яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії

zobrazhennya viber 2021 02 11 17 09 01 1400x788 - Профорієнтаційна робота  – це один із головних напрямків виховної роботи

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей і вступ  до вищого навчального закладу є для них важливим життєвим проектом.

Н.А.Сіра, заступник директора з виховної роботи