Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Різдвяна історія від учні 4(8)А класу

Різдвяна історія від учні 4(8)А класу

Різдвяна історія

від учні 4(8)А класу

Виховна година присвячена традиціям та звичаям українських свят. Протягом виховної години учні співали колядки та щедрівки, вітали усіх з Різдвом, показали інсценізацію твору «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

AbRVmhAbuIk

Поділіться своїм теплом, навіть, якщо поряд немає рідних. Адже так просто подарувати радість тому, хто сьогодні її потребує.

mDyTmqqzjtg

У сиву давнину, у глибині віків, коли наша планета була ще зовсім малою, дорослі вірили в казки, а між країнами лютували страшні війни. Люди чекали на народження Спасителя, сина світу.

IULUpQs1Ljc

І хоч минули віки, ми й досі робимо вибір між добром і злом. Щодня ведемо невидиму боротьбу з несправедливістю. Шукаємо любов і мир у безмежно великому світі.

1IyQqiF93GE

Коли люди зневірилися, казки припали пилом, а світло обернулося на темряву. Найяскравіша з зірок зійшла! Від тоді щороку ми святкуємо Різдво.

oZqZcuFJsH8

Від тоді, як янголи принесли на Землю благу звістку. Світло живе в наших душах. Аби воно не згасло, ми збираємося родинами на святий вечір напередодні Різдва. Із покоління в покоління готуємо 12 пісних страв, прикрашаємо хату колоссям пшениці, яка навіть у люті морози символізує добробут і вічне життя. І чекаємо на першу зірку. Незважаючи на випробування, біль який ми пережили, нас не здолати. Адже традиції і одвічні цінності живуть у наших серцях.

M83ame-D6fs

Дива трапляються не лише на Різдво. Від їхньої  присутності на Землі залишаються ледь помітні сліди. Побачити їх зможе лише той, хто знає куди дивитися.

aG-hg4wNQGM

Класний керівник – Коваленко О.В.