Оголошення

«Різдвяний передзвін»

Співуча і багата на різні традиції наша українська земля. Особливо гарною традицією є прославляння народження Ісуса Христа у колядках, вітання із Новим роком у щедрівках, які співає наш народ під час Різдвяних свят.

17 січня на базі Городоцького Будинку культури відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяний передзвін», а метою цього заходу було виявлення талановитих і обдарованих дітей, практичного знайомства з джерелами фольклору та залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни.

-qo06LEZp2g

У конкурсі, який уже став традиційним, взяли участь творчі колективи шкіл з усього Городоцького району. По справжньому святкову атмосферу Фестивалю створювали українські колядки, щедрівки та побажання, які звучали з вуст усіх учасників свята.

Вокальна група «Водограй» у складі учнів 4(8)-А та 2(6)-В класів Городоцької гімназії з гідністю представили нашу школу з композицією «Моя коляда». Гімназисти у своєму виступі показали всю сутність української душі  та її колорит,   сценічну майстерність і, звичайно, високий рівень виконавської майстерності.

gawEgMtqiMw

Заключною частиною дійства стало виконання фінальної пісні всіма учасниками Фестивалю.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*