«Різдвяний передзвін»

Співуча і багата на різні традиції наша українська земля. Особливо гарною традицією є прославляння народження Ісуса Христа у колядках, вітання із Новим роком у щедрівках, які співає наш народ під час Різдвяних свят.

17 січня на базі Городоцького Будинку культури відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяний передзвін», а метою цього заходу було виявлення талановитих і обдарованих дітей, практичного знайомства з джерелами фольклору та залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни.

-qo06LEZp2g

У конкурсі, який уже став традиційним, взяли участь творчі колективи шкіл з усього Городоцького району. По справжньому святкову атмосферу Фестивалю створювали українські колядки, щедрівки та побажання, які звучали з вуст усіх учасників свята.

Вокальна група «Водограй» у складі учнів 4(8)-А та 2(6)-В класів Городоцької гімназії з гідністю представили нашу школу з композицією «Моя коляда». Гімназисти у своєму виступі показали всю сутність української душі  та її колорит,   сценічну майстерність і, звичайно, високий рівень виконавської майстерності.

gawEgMtqiMw

Заключною частиною дійства стало виконання фінальної пісні всіма учасниками Фестивалю.