Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Родинне свято у випускному 11-А класі
img 8d0d078119d6912393b842c62930b254 v 620x330 - Родинне свято у випускному 11-А класі

Родинне свято у випускному 11-А класі

Цьогоріч в останнє продзвенів Перший дзвоник для учнів 11-А класу нашого ліцею. Ця  радісна подія зібрала в класній кімнаті батьків та близьких наших випускників. На свято також запросили директора ліцею – Станицю Світлану Василівну та заступника директора з виховної роботи – Сіру Нелю Антонівну. Присутніх переповнювали емоції, коли вони переглядали відеоролик з фотографіями дітей, які зроблені у першому класі. Неможливо було стримати сміх, коли класний керівник зачитала листи у майбутнє, що їх написали діти будучи п’ятикласниками. На очах у батьків забриніли сльози, коли почули пісню у виконанні своїх дорослих доньок та синів «Батьки мої». Багато теплих слів пролунало з вуст учнів на адресу своєї рідної школи. З шкільними роками минає безтурботне дитинство, яке ніколи не повернеться. На завершення свята кожен з батьків, взявши у руки свічку як символ родинного тепла, побажав дітям гарної долі, здоров’я та усіляких гараздів.

Класний керівник – Л.Роженко

img b9a9d1239cbeff86e276b343ebe1fcea v 1400x1050 - Родинне свято у випускному 11-А класі