«РОЗКАЖЕМО ЄВРОПІ ПРО СЕБЕ»

Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, талановитими людьми. Це велика європейська держава. Пишаймося, що ми – українці, пишаймося, що ми – доньки і сини нашої неньки-України.

8b 1 - «РОЗКАЖЕМО ЄВРОПІ ПРО СЕБЕ»

Саме такими словами розпочався перший урок у 8Б класі.

Нам постійно твердять про те, що Україна вже є європейською державою, але чи це дійсно так?

zobrazhennya viber 2019 09 04 11 19 54 - «РОЗКАЖЕМО ЄВРОПІ ПРО СЕБЕ»

Напевно,  Україна зможе по  праву вважатися  такою, коли  в кожного  її  громадянина будуть європейська свідомість, європейське мислення, європейське бачення, європейська поведінка і … європейський рівень життя. Коли кожен зможе з гордістю сказати: Я – громадянин України!

zobrazhennya viber 2019 09 04 11 20 10 - «РОЗКАЖЕМО ЄВРОПІ ПРО СЕБЕ»

Під час уроку було проведено Бліц-турнір «Моя Україна», під час якого діти швидко відповідали на запитання вчителя.

Ще вчитель дітям надав інформацію про Євросоюз, а також розповів про те в які країни можна поїхати без візи і як в них себе поводити.

zobrazhennya viber 2019 09 04 11 20 32 - «РОЗКАЖЕМО ЄВРОПІ ПРО СЕБЕ»

Грали учні і Географічне лото: отримали 2 набори карток – один з назвами країн, інший – з столицями. Діти розкладали картки у відповідності один з одним – країна та її столиця.

Подібне завдання було пов’язане зі стравами європейських країн. Завдання для команд: кожна команда отримує картки, на яких вказані назви країн та їх традиційні страви. Необхідно було скласти картки попарно з урахуванням відповідності країни та її страви.

На завершення вчитель побажав усім дітям успіхів у навчанні, у всіх ваших справах, бо від успіху кожного громадянина кращою стає вся держава. Давайте любити, цінувати, берегти свій рідний край, робити все можливе для його процвітання. Щоб ми були справжньою європейською державою.

Класний керівник – Сокальська Н.Б.