Виховна роботаУчнівське самоврядування

«School star» 2016

«School star»

Усі люди від народження наділені різними здібностями та талантами. Комусь добре вдається писати вірші, хтось знається на моделюванні одягу, деякі мають чудові вокальні здібності. Талант – це унікальний дар, даний людині Богом чи успадкований від батьків. Це уміння робити щось з особливою майстерністю, філігранно, краще від інших. Немає не талановитих людей, потрібно тільки вчасно виявити і розвинути свій талант.

У нашій гімназії навчаються розумні, ерудовані, талановиті особистості, майже у кожному класі є діти, які захоплюються написанням віршів, займаються вокалом, відвідують танцювальні та художні студії.

Цього року з ініціативи членів учнівського самоврядування, а саме Філонінко Анастасії та Бринської Анастасії, учениць 7(11)-Б класу, був організований конкурс «School star» для того, щоб виявити талановитих учнів та залучити їх до активного громадського життя школи, дати їм змогу проявити себе та відчути себе справжніми зірками.

Wq9 ZfzjhvM 300x200 - «School star» 2016

У листопаді відбувся перший етап конкурсу – кастинг, на якому журі відібрало по-справжньому талановитих учнів, які вразили своєю майстерністю. Учасники відповідально поставилися до своїх виступів, наполегливо працювали, щоб показати себе якнайкраще. Кастинг проходив у три дні. У перший день своїми талантами дивували поети та художники. Другого дня своєю виконавською майстерністю приємно вражали танцюристи та музиканти, а третього свою майстерність демонстрували співаки.

DSC 0149 300x199 - «School star» 2016

Другий етап конкурсу відбувся 1 березня в районному будинку культури, де всі гімназисти і батьки мали змогу побачити та оцінити талановитих учнів нашої гімназії.

Переможцями цього етапу стали:

У категорії «Юні музиканти» – Загурський Владислав, Варшавська Крістіна, Коріньовська Ксенія;

«Поети та прозаїки» – Павлючик Олеся, Татарчук Ірина, Чагарин Іван;

«Вокальні гурти» – «Пять зірок», учні 2(6)-А класу, «Бігуді» учні 3(7)-А класу

«Юні танцюристи» – Істратов Олександр, Гаджук Вікторія та Гулько Марина, Зюбрівська Крісніна, Кульчицька Софія та Шамудило Анна.

«Юні художники» – Буковська Юлія, Богданюк Катерина, Гизлик Анастасія, Пилипчук Тетяна, Загурський Віталій.

«Юні вокалісти» – Бас Рената, Шимкова Ангеліна, Надвинична Юлія, Коріньовська Ксенія, Ястремська Мар’яна, Горват Ольга.

casKCJklRaQ 200x300 - «School star» 2016

Третій етап конкурсу «School star» буде проходити на гімназійному сайті у вигляді інтернет-голосування, тому усім, кому не байдужа доля конкурсантів просимо прийняти активну участь. Усім учасникам ми бажаємо щастя успіху, творчої наснаги та віри у себе. Головне пам’ятайте, кожна людина наділена таланом. Хтось більше, хтось менше. Треба працювати над тим, що тобі найбільше з усього подобається та вдається і тоді обов’язково досягнеш успіху у житті!

Лісневська Анастасія, педагог-організатор Городоцької гімназії.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button