«School star» 2016

«School star»

Усі люди від народження наділені різними здібностями та талантами. Комусь добре вдається писати вірші, хтось знається на моделюванні одягу, деякі мають чудові вокальні здібності. Талант – це унікальний дар, даний людині Богом чи успадкований від батьків. Це уміння робити щось з особливою майстерністю, філігранно, краще від інших. Немає не талановитих людей, потрібно тільки вчасно виявити і розвинути свій талант.

У нашій гімназії навчаються розумні, ерудовані, талановиті особистості, майже у кожному класі є діти, які захоплюються написанням віршів, займаються вокалом, відвідують танцювальні та художні студії.

Цього року з ініціативи членів учнівського самоврядування, а саме Філонінко Анастасії та Бринської Анастасії, учениць 7(11)-Б класу, був організований конкурс «School star» для того, щоб виявити талановитих учнів та залучити їх до активного громадського життя школи, дати їм змогу проявити себе та відчути себе справжніми зірками.

Wq9-ZfzjhvM

У листопаді відбувся перший етап конкурсу – кастинг, на якому журі відібрало по-справжньому талановитих учнів, які вразили своєю майстерністю. Учасники відповідально поставилися до своїх виступів, наполегливо працювали, щоб показати себе якнайкраще. Кастинг проходив у три дні. У перший день своїми талантами дивували поети та художники. Другого дня своєю виконавською майстерністю приємно вражали танцюристи та музиканти, а третього свою майстерність демонстрували співаки.

DSC_0149

Другий етап конкурсу відбувся 1 березня в районному будинку культури, де всі гімназисти і батьки мали змогу побачити та оцінити талановитих учнів нашої гімназії.

Переможцями цього етапу стали:

У категорії «Юні музиканти» – Загурський Владислав, Варшавська Крістіна, Коріньовська Ксенія;

«Поети та прозаїки» – Павлючик Олеся, Татарчук Ірина, Чагарин Іван;

«Вокальні гурти» – «Пять зірок», учні 2(6)-А класу, «Бігуді» учні 3(7)-А класу

«Юні танцюристи» – Істратов Олександр, Гаджук Вікторія та Гулько Марина, Зюбрівська Крісніна, Кульчицька Софія та Шамудило Анна.

«Юні художники» – Буковська Юлія, Богданюк Катерина, Гизлик Анастасія, Пилипчук Тетяна, Загурський Віталій.

«Юні вокалісти» – Бас Рената, Шимкова Ангеліна, Надвинична Юлія, Коріньовська Ксенія, Ястремська Мар’яна, Горват Ольга.

casKCJklRaQ

Третій етап конкурсу «School star» буде проходити на гімназійному сайті у вигляді інтернет-голосування, тому усім, кому не байдужа доля конкурсантів просимо прийняти активну участь. Усім учасникам ми бажаємо щастя успіху, творчої наснаги та віри у себе. Головне пам’ятайте, кожна людина наділена таланом. Хтось більше, хтось менше. Треба працювати над тим, що тобі найбільше з усього подобається та вдається і тоді обов’язково досягнеш успіху у житті!

Лісневська Анастасія, педагог-організатор Городоцької гімназії.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*