«School star»- 2018

За ініціативи учнівського самоврядування 23 березня 2018 року в районному будинку культури  відбувся фінал конкурсу «School star – 2018» учнів Городоцької гімназії. Талановиті учні проявили себе у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Музиканти», «Поети та читці», «Художники».

Захід був проведений з метою підтримки і розвитку талановитої учнівської молоді, сприяння її творчої самореалізації, підвищення художнього і виконавського рівня учасників, подальшого розвитку художньо- естетичних смаків, виявлення обдарованих дітей.

Для участі у конкурсі виявили бажання чимало учнів. Тому члени учнівського самоврядування провели відбіркові тури і у фінал конкурсу потрапили кращі з кращих талановитих дітей. У нашій гімназії навчаються справжні таланти, серед яких є майбутні поети, музиканти, актори, співаки, спортсмени, гумористи, хореографи.

У залі районного будинку культури були присутні не лише учні та вчителі гімназії, а й батьки наших талантів,тому зал був вщент заповнений глядачами.  Свято вразило усіх, виступи були цікавими, запальними і  неповторними.

Справжнім подарунком та сюрпризом для всіх став виступ Джуліуса Мойя, який заспівав частину пісні на українські мові та частину на англійській.

Також в дарунок  для гостей свята пролунав вокальний виступ президента гімназії  Бас Ренати та усіх фіналістів конкурсу з номінації «Вокал» з піснею « Моя Україна»

та танець «Марево» виконав фіналіст – Олександр Істратов.

Журі вирішило нагородити грамотами всіх талановитих  дітей.

Переможцями у номінаціях стали:
«Вокал»- Шимкова Ангеліна ,учениця 5(9)А класу

Коріньовська Аксенія, учениця 5(9)А класу.

«Хореографія»- Істратов Олександр ,учень 7(11)А класу.

«Поети та читці» – Татарчук Ірина, учениця 5(9)А класу.

«Музиканти»-  Загурський Владислав, учень 7(11)А класу.

«Художники» – Загурський Віталій, учень 3(7)А класу,

Буковська Юлія , учениця 5(9)А класу.

А найвищу  нагороду «Гран – Прі» отримали два вокальні гурти:

гурт «Бігуді», учнів 5(9)А класу,

гурт «Співаки Поділля», учнів 1(5)Б класу.

Вітаємо усіх переможців! Не зупиняйтесь на цих досягненнях крокуйте вперед та підкорюйте нові висоти та звершення!

А усім учасникам цього конкурсу хочеться побажати ,щоб ви повірили у свої можливості, сили та талант, набули впевненості і з новими творчими номерами ми чекаємо на вас у наступному році, адже в нашій гімназії найталановитіші діти.

Учні, вчителі та батьки побували в чарівному світі творчості, в якому вічно процвітають: добро, розуміння, світло і любов.

Педагог – організатор – Бас  Л.П.