Виховна робота

Серце до серця

     Кажуть: «Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина». Теж саме можна стверджувати про тих, які рятують чужі життя, адже це найцінніше, що можна зробити для когось. Учні Городоцької гімназії це знають точно. І хоча вони ще не зовсім дорослі, проте вже роблять дорослі вчинки. Одним із яких є участь у Всеукраїнській волонтерській акції «Серце до серця».

DSC01629 300x225 - Серце до серця

     Цього року волонтери збирали кошти на дитяче реанімаційне обладнання, адже наявність та своєчасне обслуговування дитячих хвороб є одним із вирішальних питань у наданні якісної та ефективної медичної допомоги. На жаль, вже існуюче обладнання відділень реанімації та інтенсивної терапії працює майже безперервно, а тому неминучим процесом є зношування та вихід з ладу як діагностичної, так і лікувальної апаратури, якої наразі не вистачає для комплексного лікування в умовах дитячої реанімації.

DSC01622 300x225 - Серце до серця

    Протягом тижня гімназисти-волонтери, серед яких Колеснік Крістіна, Шевчишена Ульяна, Дикунець Аліна, Мазій Ольга, Водзянська Аліна, Кішик Ілона, Вірик Катерина та Грановська Анна, збирали кошти, залучаючи всіх небайдужих, яким вони давали сердечка. У кожного з них була скринька для збору коштів та жовта краватка, яка символізувала волонтерство. Дехто з них вже неодноразово брав участь у цій акції.

DSC01614 300x225 - Серце до серця

      Дівчата-волонтери добре знають, що якщо їхня допомога врятує хоча б одне дитяче життя – то це і буде їхньою перемогою. Адже, чим більше ти рятуєш життів, тим більше разів ти – Людина!

DSC01632 300x225 - Серце до серця

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button