Шануй рідну мову – калинову

Шанувати та плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А в надто такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає свято День української писемності та мови.

12 листопада до Дня писемності та мови в бібліотеці-філії номер 2 Городоцького ліцею 1 пройшло свято рідної мови “Шануй рідну мову – калинову”, де бібліотекар Л. Швець розповіла дітям про значення мови в житті кожної людини. Також було проведено мовну вікторину для учнів 5-6 класів на тему ” Кришталеві краплини слова”, де дітьми було розказано ряд прислів’їв, приказок та скоромовок.
Хочеться відзначити Лех Марію, Левандовську Настю, Моцну Софію, Івченко Анжеліку та Ярчака Матвія за швидкість проговорювання скоромовок, а також Сівець Марію та Долгіх Софію за виразність читання прислів’їв та приказок.