«Що я знаю про Європу?»

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.

zobrazhennya viber 2021 05 14 15 42 48 - «Що я знаю про Європу?»

Напередодні відзначення Дня Європи в Україні у 8-В класі Городоцького ліцею № 1 була проведена виховна година «Що я знаю про Європу?»  з метою: ознайомити учнів з країнами Європи,сформувати розуміння єдиного Європейського простору (економічного,географічного,культурного,політичного) та ролі в ньому України.

zobrazhennya viber 2021 05 14 15 46 04 - «Що я знаю про Європу?»

Під час виховної години була проведена вікторина,де діти змогли продемонструвати свої знання про Європейський  Союз,зіграли у географічне лото,згадали національні страви країн Європи,визначали прапори відповідно до країни,відповідали на запитання щодо святинь українського народу, розгадували цифри,які пов’язані з ЄС.

zobrazhennya viber 2021 05 14 15 46 03 - «Що я знаю про Європу?»

Даний захід дуже сподобався усім учням,оскільки він був цікавим,пізнавальним,творчим.

zobrazhennya viber 2021 05 14 15 46 02 - «Що я знаю про Європу?»

Ми – європейці настільки, наскільки ми – українці; і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

zobrazhennya viber 2021 05 14 15 46 01 - «Що я знаю про Європу?»

Єднає нас, людей, планета,

Яка у Всесвіті одна,

І той, хто близько чи далеко,

Тобі мов брат або сестра.

Європа – наш спільний дім,

Європа – колиска країн!

Шляхом єдиним йдемо до мети!

Європа – це дім де живем я і ти!

Класний керівник 8-В класу – Бас Л.П.