Сьогодні, 28 травня, було проведено урочисте відкриття табору

Ось нарешті і прийшли ці довгоочікувані літні канікули! І як завжди на початку червня, в нашій школі відкривається всіма улюблений пришкільний табір «Сонях». У цьому році в таборі зможуть відпочити 235 осіб. За 14 прекрасних днів, проведених разом, вони зможуть відвідати різні цікаві місця, взяти участь у захоплюючих іграх і заходах, просто весело провести час, спілкуючись один з одним.

Канікули! Канікули! Настала пора.

Ніяких уроків у школі нема.

Відпочивай!

Цілий день майструй, читай.

М’яч у сітку забивай.

Ось такі слова прозвучали на лінійці урочистого відкриття літніх канікул.

Сьогодні, 28 травня, було проведено урочисте відкриття цього табору, яке зібрало все шкільне населення школи. Діти радісно сповіщали про закінчення навчального року та відкриття літнього шкільного табору «Сонях». Директор школи, Станиця Світлана Василівна, теж поздоровила учнів із закінченням навчання та початком прекрасної пори – літніх канікул, яких з нетерпінням чекали всі школярі. Але їм цього року представлена велика можливість: відвідуючи табір, ще поспілкуватись між однолітками та друзями.

Табір «Сонях» дає змогу  знайти нових друзів, відкрити новий етап літніх канікул, відчути радість спілкування, пізнати для себе щось нове.

Свято закінчилося тим, що діти відпустили кульки, які стали символом літніх мрій, дитячих розваг, а також радості та щастя, що діти зможуть відчути, перебуваючи у «Соняху».

Ми любимо сонце і квіти

І літо нам шле свій привіт!

Ми – табору «Сонях» діти,

Землі нашої цвіт!

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Сьогодні, 28 травня, було проведено урочисте відкриття табору

Велічко Аліна 6(10) Б клас