#СпільноСильно

Шкільний тиждень активізму – це можливість для освітян та учнів проаналізувати сильні сторони їхніх громад та ті, які потребують змін, згенерувати ідеї та рішення, обрати одну для реалізації та втілити її.

dsc09088 - #СпільноСильно

Цього року Тиждень відбуватиметься з 19 по 23 квітня. Кожний день – це лише півтори години позашкільної залученості. Але це півтори години насиченої та цікавої роботи, яка зробить внесок у розвиток та майбутнє наших громад та допоможе учням набути нових навичок та застосувати їх на практиці.

dsc09091 - #СпільноСильно

Команда Городоцького ліцею 1 була представлена 15 учнями з 8-10 класів.

dsc09041 - #СпільноСильно

☝️На нашу думку,найактуальнішою проблемою сьогодення є COVID-19. Зауважимо, що тема цьогоріч є “Здоров’я громади”,тому наш проєкт має назву “Одягни маску – захисти себе та оточуючих”.
📌В рамках нашого проєкту ми вирішили ознайомити людей громади у необхідності носіння масок,щоб убезпечити себе та оточуючих від цієї страшної хвороби. Також, однією з проблем громади є те,що у нашому місті немає контейнерів для використаних масок,адже змінювати маски потрібно через кожні 2 год, деколи, йдучи вулицями нашого міста, можна побачити на тротуарах використані маски.

zobrazhennya viber 2021 04 22 11 41 53 - #СпільноСильно

✍️Ми звернулися до місцевих ЗМІ.
✍️Розмістили опитування на сайті «Gorodok City», розповіли про наші ідеї та проєкт Городоцькому телерадіопресцентру.
✍️Звернулися до приватних підприємців та благодійників за допомогою.
✍️Завітали до Будинку милосердя та подарували їх мешканцям маски відшиті власноруч❗та одноразові медичні маски,які надали нам благодійники нашого міста.☑️
✍️Ми вийшли на вулиці нашого міста та спілкувалися з людьми, ☑️проводили опитування, ☑️розповідали людям про правильне використання захисних масок та необхідність їх носити.❗
✍️Ми роздавали захисні медичні маски та інформаційні буклети,які ми виготовили власноруч, ❗ перехожим , людям пенсійного віку та малозабезпеченим людям.
✍️Наші активні учасники команди в захваті від сьогоднішнього дня. У дітей в серцях назавжди залишаться🤗 доброта,милосердя,співчуття,безкорисливість.
☝️І сьогодні наша команда зрозуміла,що волонтером бути круто,це поклик душі.🥰
☝️Підсумовуючи сьогоднішній активний день у громаді,ми зрозуміли,що немає нічого неможливого.❗ Саме головне правильно поставити мету і йти до неї! Світ не без добрих людей!💯
Наша команда”Caring hands”🌟🙌
дякує усім благодійникам, які допомогли здійснити нашу мрію.🙏