Оголошення

Світ моїх захоплень

28 листопада у нашому класі відбулася відкрита виховна година на тему: «Світ моїх захоплень», на якій кожен з нас представляв своє захоплення. На ній були присутні вчителі та учні. Ми розпочали свято тим, що заспівали веселу, жартівливу пісню, щоб підняти вісім настрій. Потім усі розповідали про свої захоплення. 

16757584

Косар Костянтин і Кончин Марина колекціонують монети, вони займаються цим дуже давно. У нашому класі не тільки дівчатка уміють вишивати бісером, а й хлопці. Лічняровський Мирослав показав вишиту ним ікону.

03093554

Пісня «Україночка», у виконанні Івахової Дарини, зачарувала всіх присутніх.

85792058

Лясковський Михайло і Шимков Михайло здивували нас спортивними досягненнями.  На змаганнях різних рівнів вони завоювали багато медалей та кубків.

06732813

Чудові вироби орігамі представив Пунда Владислав.

Завдяки йому всі бажаючі могли навчитися цьому виду мистецтва. А Тимчук Петро майструє вироби не з паперу, а з дерева. Його вітряк, який він не зміг принести до школи, а показав на фото, викликав у присутніх захоплення. Дівчата з нашого класу виконали танець, який придумали самі. Не обійшлося і без частування. Смачний медівник, який власноруч випекла Лісневська Емілія припав всім до смаку. Проте родзинкою нашої виховної години стали голуби.  Після короткої розповіді про них ми дружно вийшли на вулицю, під оплески присутніх запустили голубів у небо.  Ми одержали багато задоволення, більше дізналися один про одного і про своїх однокласників. Це сприяло ще більшому згуртуванню нашого класу. 

Про автора

Мельничук Аліна, Орел Оксана
учениці 2(6) – Б класу

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Година спілкування у 1(5)А класі «Світ твоїх захоплень»

Протягом 45 хвилин учні розповідали про свої мрії, захоплення, дізналися про те, чим цікавляться їх ...