Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Свято 8 Березня. Учнів 1(5) А класу

Свято 8 Березня. Учнів 1(5) А класу

Мета: розвивати вміння вітати близьких людей, робити їм приємні сюрпризи, з повагою ставитися до жінок та дівчат.

Матеріал:  подарунки, виготовлені руками учнів, для мам і для дівчаток класу. Малюнки, квіти, надувні кольорові кульки

73858640

В цю чудову пору, коли наступає весні і на вулицях з’являються перші весняні квіти, і в кожному домі, в селі, в місті відзначається велике свято «Міжнародний жіночий день 8 Березня».

Ось і ми (учні 1(5)а класу)   зібралися, щоб привітати Вас, вельмишановні бабусі, дорогі матусі, сестрички, однокласниці, вчителі, подарувати хвилини радості вам, милим і лагідним.

72781705 (1)

Молитва

Є в мене найкраща у світі матуся

За неї до тебе Пречиста молюся,

Молюся устами, молюся серденьком.

До тебе, небесна Ісусова ненько.

Благаю у тебе щирими словами

Опіки та ласки для любої мами.

Пошли їй не скарби, а щастя і долю

Щоб дні їй минали без смутку і болю.

00359464

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій