Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Свято Останнього дзвоника 25 травня 2012

Свято Останнього дзвоника 25 травня 2012

Сьогодні на гімназійному подвір’ї святково лунала музика, світилися усмішками обличчя учнів. Адже сьогодні останній дзвінок сповістив про закінчення навчального року та початок літніх канікул.

На це свято завітали учні, їх батьки, майбутні п’ятикласники. Звучали пісні про школу, літо,канікули.

76606646

З вітальним словом до усіх звернулася директор гімназії Станиця Світлана Василівна.

66142781

Яка побажала усім учням та вчителям наснаги, гарного відпочинку та з новими силами та враженнями прийти вже 1 вересня у рідну гімназію.

78648223

Наші гімназисти наполегливо навчалися, про що свідчать 45 Похвальних листів за високі досягнення у навчанні, численні грамоти, подяки та дипломи за участь у Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Орлятко», «Грінвіч», «Золотий колосок», «Кришталева сова», МАН, спортивних змаганнях та багато інших.

До зустрічі, рідна гімназіє! Канікули – весела, довгоочікувана пора для учнів, пора розваг, нових цікавих знайомств, друзів. Але ми повернемося у наш чудовий дім, рідну гімназію. Ми знаємо: нас завжди чекають учителі – наставники, нові знання, хороші і надійні друзі, однокласники.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій