Свято пісні і строю

Козаки — це вільні люди!

Козаки — безстрашні люди!

Козаки — борці за волю!

За народу кращу долю.

Покро́ва Пресвято́ї Богоро́диці — християнське і народне свято, відзначається церквами східного обряду (православними та греко-католиками) 14 жовтня.

З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва.

З 2014 року указом Президента України Петра Порошенка на свято Покрови призначено День захисника України.

Саме у цей день в нашій гімназії вже традиційно проводилося свято «Пісні і строю». Метою якого є залучити дітей до джерел національної icтopiї, культури; сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу; пробуджувати національну свідомість; загартовувати дітей фізично i морально.

Участь у змаганнях брали учні 2(6) та 3(7) – х класів, а також було посвячено у козачата учнів 1(5) – х класів.

За результатами конкурсів переможцями стали:

у номінації «Найкращий курінь»  – «Месники» 3(7)А класу

111 300x199 - Свято пісні і строю

у номінації «Найкращий козак» – Гріх Тарас 3(7)Б клас

DSC 0223 300x200 - Свято пісні і строю

у номінації «Найкращий курінний отаман» – Мазурович Владислав 3(7)А клас.

0RsW41uVb A 203x300 - Свято пісні і строю