Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Свято учнів 1(5) А класу «Осінь золота прийшла»

Свято учнів 1(5) А класу «Осінь золота прийшла»

Ще зовсім недавно яскраво світило сонце, пестивши нас своїм промінням. І вже чарівницею промайнула лісом осінь, залишивши за собою жовтогарячі барви та нам в дарунок рум’яні яблука та гарний урожай картоплі та буряків.

59459783

Почесною гостею на святі «Осінь золота прийшла», яке відбулося 17.10 в 1(5) А класі була чарівна красуня-осінь.

93613715

Вірні друзі осені – осінні дощі. В той день вони рясно поливали землю та не зіпсували  веселу атмосферу свята.

90732428

А були на святі брати осені – Вересень, Жовтень, Листопад, білокора красуня Береза, дівчина Калина та її сестриченька Горобина, веселий ярмарок, сватання до пана Гарбуза, загадки та веселі конкурси.

90867358

Діти разом з батьками підготували оригінальні костюми. Цікаво та весело було усім.

Про автора

Класний керівник – Денисюк Тетяна Віталіївна