Таємниче, але мирне майбутнє

29 червня 2022 року класним керівником Ярчак Л.К. було проведено святковий захід ” Таємниче, але мирне майбутнє!”, під час якого, здобувачі освіти 9-Б класу Городоцького ліцею✓1 в урочистій обстановці отримали свої перші, довгоочікувані документи – свідоцтва про базову загальну середню освіту.

Разом зі своїми батьками та вчителями школярі пройшли дуже важливий життєвий етап. За 9 років шкільних років здобули знання та досвід, які допоможуть обрати власний шлях. І сьогодні перед випускниками 9-Б класу відкривається безліч доріг. “Напевно, невипадково, ви-дорогі діти, прощаєтесь з дитинством у такий непростий час. Ви-особливі, ви- сильні, сміливі, розумні, красиві, творчі молоді люди, загартовані випробовуваннями ковідом та війною і Україна чекає на ваші добрі вчинки, мудрі ідеї та старти.” Хтось уже вирішив йти далі без продовження навчання у школі. Нехай знання, здобуті у школі, неодмінно стануть запорукою вагомих досягнень, допоможуть вам досягти максимальних вершин у вашій майбутній діяльності! Тим хто залишається у стінах школи у 10 класі, бажаю, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів та творчих планів! Вірте у себе! У вас усе неодмінно вийде! Миру нам усім! Слава Україні! Героям Слава!

Класний керівник вже 10-Б класу Ярчак Л.К.

img 20220704 114033 425 - Таємниче, але мирне майбутнє
img 20220704 114030 694 - Таємниче, але мирне майбутнє