Тиждень активного читання

Із пробудженням природи весна несе нам багато прекрасних свят. Але сьогодні мова піде про свято, яке не позначено червоним у календарі, але воно є улюбленим для дітвори, для усіх, хто пов’язав своє життя з книгою, з бібліотекою.

У ці дні проводяться різноманітні заходи, які допомагають дітям відчути радість спілкування з книгою, популяризують читання. Кожен день супроводжується приємними несподіванками та радісними зустрічами, веселими конкурсами, майстер-класами, вікторинами, відеопереглядами, презентаціями та акціями.

Проведення таких заходів, як тиждень активного читання – чудова нагода для популяризації серед дітей та молоді читання, книги і, власне, бібліотеки –  як скарбниці знань.

З 16 по 20 квітня 2018 року у нашій шкільній бібліотеці під девізом «Книги – це класно! Читати – це круто!» пройшов Тиждень активного читання.

MyCollages2 - Тиждень активного читання

Протягом усього тижня бібліотекар школи Лісневська А. В. разом з бібліотечним активом підготували та провели різноманітні цікаві заходи для гімназистів. Тиждень розпочався із акції «Створи свою книгу», беручи участь у якій учні створювали книгу своєї мрії.

Для учнів молодших класів була організована бібліотечна вікторина  «Ерудит», відбулась акція «Книга пророцтв» та флешмоб «Читай».

Протягом тижня діти мали можливість почерпнути низку цікавої інформації з інформаційного стенду та цікавих інформаційних наліпок.

MyCollages1 - Тиждень активного читання

В коридорі школи була оформлена фотозона під назвою «Мрій! Читай! Мандруй!»,  книжкові виставки «Читати – круто! Читати – престижно!» та «Енциклопедії та довідники – інформація на віки».

Для учнів 1(5)-Б класу бібліотекар спільно з вчителем образотворчого мистецтва Сірою Н. А. провела цікавий майстер клас по виготовленню різноманітних та потрібних для книг закладок.

MyCollages - Тиждень активного читання

Продемонструвати своїх знання, вміння, кмітливість у грі вікторині «В моєму серці Україна!» мали змогу учні 2(6)-3(7)-х класів. Було проведено розмову про найдорожче серцю кожної людини – Батьківщину. ЇЇ минуле і сьогодення, її солов’їну мову та чарівну природу, народні звичаї та традиції.

rrtlsho - Тиждень активного читання

Протягом тижня діяла акція «Книга для бібліотеки»,  прийняти участь у якій мали змогу всі охочі та не байдужі.

Шкільна бібліотека запрошує до читання всіх любителів книги. Завітайте до бібліотеки і виберіть свою улюблену книгу!