Тиждень історії

Із 12 по 16 березня в гімназії проходив тиждень  історії . Учні поринули у світ цікавого «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами минувшини.
2 - Тиждень історії
Розпочався тиждень з відеолекторію «Обличчя української історії», що проходив під час великої перерви.
1 1 - Тиждень історії
Під час тижня історії та правознавства, учні відгадували кросворди, ребуси історичної тематики, брали участь у історичних вікторинах, пізнавальних іграх, отримували нову інформацію та цікаві знання.
3 1 - Тиждень історії
14 березня між учнями 3(7)-х класів проведено гру «Історичні перегони». Учням було дано запитання про нашу країну, її історію. Семикласники проявили себе чудовими знавцями історії Київської Русі.
5 1 - Тиждень історії
7 - Тиждень історії 15 - Тиждень історії
15 березня для учнів 9 класів було проведено перегляд телевізійного фільму « 20 кроків до мрії». Фільм присвячений історичним подіям та діячам, важливих для української державності.
На уроках інформатики учні 10-х класів створювали презентації на тему “Історія Уккраїни – минуле та сьогодення”
16 березня шестикласники брали участь в історичному марафоні, де дізналися багато історичних цікавинок з історії Давніх цивілізацій.
4 - Тиждень історії
Учительський колектив має надію, що діти ще більше зацікавилися предметом історії  і будуть з новими силами опановувати сходинки  історичної науки.