Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Тиждень німецької та французької мов

Тиждень німецької та французької мов

Минулий тиждень в Городоцькій гімназії був дуже насиченим, позаяк був оголошений «Тижнем німецької та французької мов». Планів та задумів у вчителів кафедри іноземних мов було безліч, тому учні гімназії мали змогу взяти участь у різноманітних заходах.

Так, тиждень німецької мови розпочався у вівторок вранці  прикрашанням  великоднього дерева за німецькою народною традицією.

Також для учнів 2(6)-их класів було проведено квест на знання німецької граматики та краєзнавства «Що я знаю про Німеччину»

У середу до вчителів та гімназистів завітали справжні великодні зайці (учні 4(8)-А класу Вишневська Віталія та Михайлова Дарина ), які розповіли про великодні традиції в Німеччині та пригощали всіх присутніх великодніми пирогами та німецьким напоєм під назвою  «Швепс».

Великий німецькомовний захід «Парад казок» вже вдруге порадував  присутніх акторською грою та знанням німецьких текстів.

У четвер учні 1(5)-их класів співали пісеньки німецькою та переглядали гумористичне відео «Чим відрізняється німецька мова від інших мов»

В п’ятницю серед учнів та вчителів гімназії  було проведено конкурс одягу в кольорах німецької символіки,

а також підведено підсумки тижня німецької мови та  вручено учням грамоти та подарунки.

Звісно свої неповторні заходи провели і вчителі французької мови. Так усі мали змогу милуватися виглядом Ейфелевої вежі та інших визначних місць Франції, послухати прекрасну французьку музику, побувати на цікавому заході з піснями, віршами,  інсценуванням та багато іншого.

Учениця 3(7)-В класу

Кульчицька Софія