Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Ток-шоу «Твоє життя – твій вибір»
IMG 1574 620x330 - Ток-шоу «Твоє життя – твій вибір»

Ток-шоу «Твоє життя – твій вибір»

12 грудня в Городоцькому ліцеї № 1  заступником директора з виховної роботи Сірою Н.А. було організовано  та проведено ток-шоу «Твоє життя – твій вибір», метою якого у цікавій формі розкрити учасникам всю глибину небезпеки вживання алкоголю, нікотину, обговорити питання здійснення неповнолітніми правопорушень, дослідити проблематику насильства в суспільстві щодо неповнолітніх й  намагатися знайти ефективні шляхи вирішення цих проблем.

IMG 1570 - Ток-шоу «Твоє життя – твій вибір»

Ток –шоу проходило у класній кімнаті – імпровізованій студії. Зал умовно розділено на 4 зони: аудиторія гостей, учнів 11-А класу, яка мала право висловлювати свою точку зору за допомогою червоних і зелених карток; дві групи учасників учні 11 –Б класу (червоний і зелений сектори), які вели дискусію, шукаючи аргументи за і проти шкідливих звичок, булінгу;  група експертів, які висловлювали компетентну думку з приводу почутого .

IMG 1548 - Ток-шоу «Твоє життя – твій вибір»

У ролі експертів були запрошені: Гуменюк Алла Петрівна, сімейний лікар Городоцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Гулавський Віталій Володимирович, начальник служби у справах дітей Городоцької РДА,  Кляхін Артем Анатолійович, начальник відділу Городоцького бюро правової допомоги,  Думановська Діана Петрівна, головний спеціаліст відділу Городоцького бюро правової допомоги,  Стецюк Олена Миколаївна, фахівець із соціальної роботи Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї та молоді, Загранюк Андрій Віталійович, старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції Городоцького відділу поліції головного управління національної поліції в Хмельницькій області, капітан поліції , Павонська Олена Олексіївна, практичний психолог ліцею.

IMG 1547 - Ток-шоу «Твоє життя – твій вибір»

У ході заходу усі учасники намагалися обговорити декілька цікавих і актуальних проблем: булінгу, шкідливих звичок, кримінальної відповідальності неповнолітніх за вчинення ними дрібних крадіжок, хуліганства тощо. Прозвучало дуже багато суперечливих думок, кардинально протилежних аргументів, багато цікавої інформації.

На завершення учасники зробили висновок про те,  що все в їхніх руках, і дуже важливо зробити правильний вибір у життя саме сьогодні, адже не за горами  час, коли вони закінчать ліцей і вступлять у самостійне життя.

IMG 1575 - Ток-шоу «Твоє життя – твій вибір»