Виховна робота

Толерантність починається з мене

15 листопада в Городоцькому ліцеї №1 напередодні Міжнародного дня толерантності учнівським самоврядуванням було проведено низку заходів. Основною метою яких було: ознайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, продовжити формування толерантного ставлення однокласників між собою, сприяти розвитку в учнів самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, які вони є насправді, розвивати терпимість до відмінностей між людьми.

Ліцеїсти 8а, 7в та 8б класів переглянули відеоролик «Толерантність починається з мене» який викликав у дітей щирі емоції, пов’язані з душевністю, добротою, співпереживанням. Також учням було запропоновано пройти тестування «Наскільки ти толерантний».

zobrazhennya viber 2019 11 15 16 43 48 - Толерантність починається з мене

Після чого усі присутні виконали вправу «Сніжинка», де вони зрозуміли, що усі люди різні, але тим неменше рівні.  Учні 8Б класу створювали комп’ютерні презентації на тему «Ліміт людяності».

zobrazhennya viber 2019 11 15 16 43 53 - Толерантність починається з мене

P.S. А як часто в шаленому ритмі життя ми зупиняємось, роблячи буденні речі небуденними! Іноді ми буваємо жорстокими, іноді глузуємо, аби не бути справжніми, доводимо авторитетність, принижуючи слабших, ховаємося за маскою байдужості, впевнені, що знаємо все і боїмося зробити крок назустріч… Не хочемо навіть спробувати прочинити двері іншої людини, іншого світу. А може той, хто поряд, потребує допомоги…

Не будь байдужим! Оглянись, прислухайся, почни із себе! Зроби щось добре і корисне для когось вже сьогодні, і тоді весь життєвий шлях неодмінно наповниться гармонією, посмішками, яскравим сонцем над головою, щирими враженнями, тоді життя не пройде марно і з гідністю можна буде назвати себе Людиною.

Хочеться вірити, що той паросток доброти і людяності проросте крізь віки, і не тільки наші діти, а і внуки і правнуки увіковічать поняття толерантності в своїй поведінці!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button