Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , «Толерантність у сучасному світі»
DSC 0008 620x330 - «Толерантність у сучасному світі»

«Толерантність у сучасному світі»

Толерантне ставлення людини

Збереже планету від негод,

Розрубає мотлох павутини,

Переріже нитку перешкод.

Толерантне ставлення до всього

Збереже, врятує і спасе,

Допоможе вгледіть перемогу,

Допоможе витримати все.

Будь завжди нестерпним вільнодумцем,

Свої мрії пензлем намалюй.

Освіти життя яскравим сонцем,

Толерантним Всесвіт побудуй.

16 листопада Міжнародний день толерантності. Не всім, може бути, знайоме це слово. І, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку людського суспільства. Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі.

DSC 0003 300x199 - «Толерантність у сучасному світі»

Сьогодні у 3(7)В та 5(9)А класах проведено спільну виховну годину «Толерантність у сучасному світі». Метою якої є ознайомити  учнів з поняттям “толерантність” та з  основними рисами толерантної та інтолерантної особистості та виховувати співчутливість, спостережливість, уважність до інших людей.

DSC 0006 1 300x199 - «Толерантність у сучасному світі»

Заняття проводилось у формі міні – тренінгу. За допомогою практичних вправ діти більш детально осягнули поняття «толерантності» у сучасному суспільстві.

DSC 0008 - «Толерантність у сучасному світі»

Гімназія це маленька родина. І хочеться, щоб в цій родині завжди панували доброта, повага, взаєморозуміння, не було б ні лайки, ні сварок.

DSC 0018 1 - «Толерантність у сучасному світі»

Класні керівники – Павонська О.О. та Коваленко О.В.