Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Програма туристично-краєзнавчого фестивалю “Єднаймося браття”
zobrazhennya viber 2019 09 27 13 03 04 1 620x330 - Програма туристично-краєзнавчого фестивалю "Єднаймося браття"

Програма туристично-краєзнавчого фестивалю “Єднаймося браття”

Туризм – не просто захоплення чи мода. Це життєва потреба більшості нормальних людей. У різні часи і епохи приблизно одне і те ж приваблювало їх в туризмі: романтика подорожей, а значить, втеча від буденного, так ще можливість неформального спілкування. Кожен учасник таких подорожей починає почувати себе відкривачем і землепроходцем. Завдяки все новим змінам туризм робить життя цікавішим, наповнює її несподіваними відкриттями в природі і в суспільстві. Такі подорожі допомагають формуванню і збагаченню людини духовно і фізично.

zobrazhennya viber 2019 09 27 13 03 04 - Програма туристично-краєзнавчого фестивалю "Єднаймося браття"