Ти у мене єдина

Сьогодні 1 вересня 2021 – 2022 навчального року. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання і підкорення нових знань, адже ви, дорогі діти, вже стали п’ятикласниками, учнями 5-Б класу нашого ліцею.

img 6a24c84911c7f6e7d74d4838cec58d45 v 1400x681 - Ти у мене єдина

А ще, цей рік є пам’ятним у історії нашої держави, бо український народ святкує 30 – ту річницю незалежності України. Тому тема сьогоднішнього першого уроку «Ти у мене єдина». В концепцію єдиної візуальної символіки свята покладена квітка – це бачення незалежності як мрії, досягнення якої прагнули багато поколінь українців.

img 20210901 094858 1400x1050 - Ти у мене єдина

Мета уроку: поглибити знання учнів про Україну, виховувати любов до рідного краю, дбайливе ставлення до Батьківщини, ознайомити учнів з основними історичними етапами становлення державності України; формувати національну свідомість, ціннісне ставлення до держави, суспільства; виховувати патріотизм, почуття гордості за приналежність до української нації та особистої відповідальності за долю своєї держави й народу, власного внеску в процеси державотворення; розвивати пізнавальні інтереси, пам’ять, увагу, уміння працювати в колективі, групі.

img 20210901 095907 1400x1050 - Ти у мене єдина

Під час уроку діти згадали прислів’я та приказки про традиції українських родин, розгадували кросворд, виконували інтерактивну вправу «Відомий українець», переглядали відео про створення Української держави та цікаві місця нашої країни. На завершення уроку діти створили карту України прикріпивши відповідну квітку на кожну з областей.

Класний керівник – Коваленко О.В.