Оголошення
Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , «У піснях мого народу – доля України»
Crk9Kk2hKLU 620x330 - «У піснях мого народу – доля України»

«У піснях мого народу – доля України»

«У піснях мого народу – доля України».

        Українська пісня – це душа народу. Це  безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Батьківщини і ненависть до її ворогів. Вона пахне запашними чорнобривцями і материнськими теплими долонями.

        Щира  любов до української пісні 9 листопада зібрала понад двадцять вісім талановитих, обдарованих аматорських колективів та сольних вокалістів  з Городоцького району  на базі Городоцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, щоб взяти участь у фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України».

Бурхливі емоції й незрівняні враження у глядачів викликали виступи усіх учасників співочого заходу. Зі сцени лунали і повстанські пісні, пов’язані з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну, і пісні, які народились під час подій на Майдані.

Від нашого навчального закладу у конкурсі взяли участь:

  1. Дует у складі Вишневської Віталії та Михайлової Дарини з авторською піснею – «Україна»Sh4PivfJs0 - «У піснях мого народу – доля України»
  2. Горват Ольга – «Пісня про Україну».nLL84vhTmOg - «У піснях мого народу – доля України»
  3. Вокальна група «Водограй» (8А клас) з піснею «Оберіг», яка зайняла перше місце та з гідністю представлятиме свою пісню на обласному етапі фестивалю-конкурсу патріотичної пісні у м. Хмельницьку 15 листопада.Crk9Kk2hKLU - «У піснях мого народу – доля України»

Дякуємо учасникам, щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо, щоб всі пам’ятали – лише від нас залежить доля нашої України. Тож бережімо нашу державу, бережімо одне одного.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

six + 10 =

x

Прочитайте також

0 02 05 7c48cdf930a3d015066ce91dc0781b98db82784495c091b629fcb2497680aa75 full - «Де згода в сімействі - там мир і тишина» до 180 річчя І.С.Нечуй-Левицького

«Де згода в сімействі – там мир і тишина» до 180 річчя І.С.Нечуй-Левицького

26 листопада 2018 року учні 10-х  та 9- а класів Городоцького ліцею №1  спільно з ...