«У вінок пам’яті Кобзареві»

Щовесни, в день народження Великого Кобзаря, весь український народ, прогресивна громадськість світу схиляє свої голови перед генієм Шевченка.

У рік славного 200 – ліття нашого пророка учнівський і педагогічний колектив Городоцької гімназії вшанували талановитого поета, маляра, мислителя, захисника поневолених і покривджених.

Учні 8Б та 11А класів разом з учителями української мови та літератури Савченко Н.В. та Бредняк В.Й. провели літературно – музичну композицію «У вінок пам’яті Кобзареві». Вкотре пройшли стежками його страдницької долі – мачухи, перейнялися духом бунтарства поета, його нескореності. Прозвучали пісні на слова Тараса, які хвилювали дитячі серця. І кожен присутній на святі ще раз усвідомив: Україна – це Шевченко, а Шевченко – це Україна …

74897076 300x225 - «У вінок пам'яті Кобзареві»

Він народився, щоб стати вічним супутником свого народу. Щоб вселяти в нього віру й надихатиме в години тяжких випробувань, дарувати радість у дні свят. Хай сьогодні наше скромне слово вдячності, ніби квіт вишневий, калинове гроно, вплететься у багатобарвний вінок шани Великому Кобзареві.