Виховна робота

Усі зимові свята ми будем святкувати!

В народі говорять: “Зима прийшла і празничків привела”. І дійсно: взимку майже щодня – свято. Зимові свята починаються 4 грудня зі свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, «коли вводиться літо у зиму». Умовно завершує зимовий цикл святкових дат, за сучасним церковним календарем, день Петра Вериги (29 січня). З ним народне повір’я пов’язувало прикмети, за якими визначали настання весни. Настільки глибоко учні 1(5)-Б  заглядати не стали, але й вибирати що святкувати: Миколая,  Різдво, чи Новий рік теж не захотіли! Благо клас  великий і на всі свята дійових осіб вистачило! Отже, 22.12.2017  1(5)-Б клас запросив гостей на грандіозне дійство  «Усі зимові свята ми будем    святкувати!»

Розпочали ми з жартівливої, сучасної  сценки про Святого Миколая та його помічників. Артистична фея-вереда, смішнючий ослик-помічник та майже справжній святий Миколай, вірші та пісні вкрай розвеселили усіх присутніх. Танець світокрилих янголів був дуже ніжним, а соло учениці 5(9)-А класу Бас Ренати неперевершеним.

1 5 300x300 - Усі зимові свята ми будем святкувати!

Різдво – одне з найсімейніших свят. Тому дуже зворушливо  прозвучав вірш у виконанні запрошеної учениці 7(11)- А класу Павлючик Олесі  про одиноку матір, готову обійняти увесь світ, аби побачити дітей за різдвяним столом. Українська родина, яку показали учні 1(5)-Б далі, розказала про стародавні традиції, а вертеп з пастушками, циганом, царем Іродом та янголами переніс нас до часів народження Христа. Ми нагадали усім, що свято Різдва — це свято чеснот, джерело наших радостей, перемоги душі над тілом, початок усіх земних благ.

2 4 300x300 - Усі зимові свята ми будем святкувати!

Новий рік – улюблене свято усіх дітей та дорослих. Ми просто не змогли уявити собі свята без діда Мороза та Снігуроньки, тим більше, що вони були просто надзвичайно гарні та ще й роздавали подарунки!  Допомагала їм вітати усіх присутніх дуже ніжна і зовсім не зла Снігова Королева.  Насамкінець учні 1(5)-Б класу показали свої таланти: для гостей звучали вірші, коляда на баяні, різдвяна мелодія на імпровізованому фортепіано та заключна пісня-побажання  «Квітка сповнення бажань». Свято вдалося на славу! Дякую і батькам, і дітям за участь і старання та щиро вітаю з усіма зимовими святами!

3 2 300x300 - Усі зимові свята ми будем святкувати!

Постукав у віконце Новий рік

Дмухнув на шибку інеєм сріблястим

Хай буде у вас, друзі, довгий вік

Наповнений добром, любов’ю, щастям!

Класний керівник – Ярчак Л.К.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button