Вчимось толерантному спілкуванню

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності.Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, звичаїв, традицій, ідей і почуттів.Здатність терпимо і з розумінням ставитись до інших,адже кожен із нас унікальний.

img 833c1d3744d1eca10c59a52827905e51 v 1400x849 - Вчимось толерантному спілкуванню

У 6- Б класі відбулась виховна година на тему: “Вчимось толерантному спілкуванню” Мета:ознайомити учнів з поняттям “толерантність”, сформувати знання та уявлення учнів про толерантну поведінку,виховувати чуйність, людяність, терпимість і небайдужість, почуття взаємодопомоги та дружнього прийняття іншої людини. Діти,висловили свої думки,щодо значення поняття “толерантність”, переглянули та обговорили відеоролик про толерантне ставлення,визначили риси толерантної людини.