Вдячну пам’ять бережем

У травні, у дні весняного буйноцвіття приходить до нас День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, свято «зі сльозами на очах» …

Свято особливе, величне, вистраждане… Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

З метою патріотичного виховання учнів, збагачення їх знань про події Другої світової війни, вшанування пам’яті героїв, які полягли, звільняючи рідну землю від німецько- фашистських загарбників було проведене в районній бібліотеці свято – зустріч « Вдячну пам’ять бережем».

viber image 2019 05 08 10.23.03 - Вдячну пам'ять бережем

У  заході взяли участь учні 9-а та 7-б класів Городоцького ліцею №1. Старшокласники перегорнули сторінки історичних подій Другої світової війни, доповнені кадрами воєнної кінохроніки, піснями та віршами на воєнну і патріотичну тематику.

viber image 2019 05 08 10.22.57 - Вдячну пам'ять бережем

Особливо сподабалась ліцеїстам розповідь шанованого гостя  Барембойма  Г.Б., який розповів про своє дитинство, обпечене війною, про своїх рідних та близьких, які загинули в горнилі війни, про трагічні події історії Городоччини в роки воєнного лихоліття та нелегкі повоєнні роки.

viber image 2019 05 08 10.22.47 - Вдячну пам'ять бережем

А на завершення  заходу присутні вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання та  виконали пісню « День Перемоги».

viber image 2019 05 08 10.22.57 - Вдячну пам'ять бережем
В шкільній бібліотеці Городоцького ліцею №1 відбулась презентація ілюстративно- книжкової виставки «Пам’ятаємо», яка знайомить відвідувачів з художніми та документальними книгами, які розповідають про події Другої світової війни, подвиг дітей, які поряд з дорослими боролись, визволяючи рідний край від ворога, про те, як боролись із фашистами наші земляки.

viber image 2019 05 08 10.22.42 - Вдячну пам'ять бережем

На виставці представлені також малюнки ліцеїстів на тему « Війна очима літей»