Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Весняний суботник у Городоцькій гімназії

Весняний суботник у Городоцькій гімназії

Учні, вчителі та техперсонал Городоцької гімназії взяли активну участь у загальношкільному суботнику для наведення санітарного стану на прилеглій території.

У результаті дружної, добре організованої роботи побілено понад 200 дерев. Впорядковано клумби, ретельно прибрана вся територія гімназії, а саме: обрізано кущі, побілено бордюри, почищено всі прилеглі сходи та доріжки , впорядковано стадіон.

Ми вдячні всім, хто незмінно з року в рік долучається до цієї потрібної справи!

Фоторепортаж трудової акції школярів: