“Вічний живий голос”( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)

Довго щирими сими словами

До людей промовлятиму я…

Леся Українка

25 лютого 2019 року  ми відзначаємо 148-у річницю з дня народження геніальної української поетеси, драматурга, перекладача та фольклориста  Лариси Петрівни Косач, яка відома людству під славетним ім’ям Леся Українка.

viber image 2019 02 25 15.02.13 - "Вічний живий голос"( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)

Завідувач бібліотеки Городоцького ліцею №1 Панкевич Н.П. спільно з класним керівником Ярчак Л.К. провела з шестикласниками усний журнал “Вічний живий голос”, присвячений життю та творчості  Лесі Українки.

viber image 2019 02 25 15.02.1112 - "Вічний живий голос"( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)

На святі учні поринули у царство мужнього і красивого, правдивого і цінного, доброго і мудрого Лесиного слова, багато дізналися про дитинство Лесі, її родину, захоплення та мрії. Схвилювала учасників свята інсценізація уривку із оповідання Лесі Храпливої «Колись весною на Волині»   (зустріч юної Лесі з бабусею).

viber image 2019 02 25 15.01.47 - "Вічний живий голос"( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)

Усний журнал  розкрив   трагічні моменти життєвого шляху Лесі Українки, її « тридцятилітню боротьбу» з невиліковною хворобою та страждання в особистому житті. Із завмиранням серця слухали діти історію ніжного кохання Лесі Українки до Сергія Мержинського. Рядки листів Лариси Петрівни звучали невимовною тугою за близькою людиною.

viber image 2019 02 25 15.02.111 - "Вічний живий голос"( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)

На святі учні розповідали легенди про улюблені квіти Лесі Українки, читали її чудові поезії, співали пісні, покладені на слова славетної поетеси.

viber image 2019 02 25 15.02.10 - "Вічний живий голос"( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)

Школярі із захопленням розповідали про велику мужність нескореної українки та її надзвичайну любов до рідної землі та неньки- України.

viber image 2019 02 25 15.01.45 - "Вічний живий голос"( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)

Тож будемо  і ми вчитися терпінню, вірі, любові, надії та патріотизму у нашої неповторної Лесі.

viber image 2019 02 25 15.01.42 - "Вічний живий голос"( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)

У шкільній бібліотеці  оформлена  книжково- ілюстративна  виставка «Нескорена Леся», яка знайомить читачів із життєвим шляхом  великої Лесі Українки та творчим доробком поетеси.

viber image 2019 02 25 15.01.43 - "Вічний живий голос"( присвячений життю та творчості  Лесі Українки)