“Від серця до серця”

26 листопада учні Городоцької гімназії разом із міською організацією Товариства Червоного Хреставідвідали інтернат в с. Солобківці Ярмолинецького району. Метою цієї акції було надати допомогу хворим дітям. Учні та вчителі активно долучилися до благодійної акції, зібравши одяг, взуття, іграшки, книги та канцелярські товари для дітей-інвалідів.

У даному будинку перебуває 89 дітей з різними неврологічними захворюваннями, але, незважаючи на це, кожен із них залишається особливим.

3 300x224 - "Від серця до серця"

Учні влаштували чудовий концерт для дітей, а потім працівники інтернату організували для гімназистів екскурсію закладом.

Все починається з добра – з вміння радіти і співчувати, співпереживати, відгукуватися на почуття інших і тримати свою душу відкритою. Коли ми говоримо про людину «добра», то маємо на увазі, що вона готова прийти на допомогу іншому, роблячи це не заради вигоди, не на показ, а безкорисливо, за велінням серця. Творіть добро і воно обов’язково вам повернеться! Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до акції!