Відчуття щастя і романтики

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

viber image 2019 02 14 17.12.28 - Відчуття щастя і романтики
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

viber image 2019 02 14 17.12.33 - Відчуття щастя і романтики
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

viber image 2019 02 14 17.12.25 - Відчуття щастя і романтики

У Городоцькому ліцеї № 1 у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

viber image 2019 02 14 17.12.11 - Відчуття щастя і романтики

В нашому ліцеї пройшла низка заходів, присвячених Дню святого Валентина. Святково прикрашені коридори закладу та тематично оформлена фотозона, вже при вході всім задавали піднесеного настрою, зранку чергові, учні 10-Б класу ,зустрічали усіх щирими посмішками,вітаннями та побажаннями,які підготували заздалегідь, працювала «Пошта Амура» – кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а чергові  із задоволенням передавали їх адресатам.

viber image 2019 02 14 17.12.39 - Відчуття щастя і романтики

Із самого ранку та на перервах лунала музика про кохання. Члени учнівського самоврядування підготували  розповідь та вітання до Дня Святого Валентина, з яким завітали до усіх класів закладу освіти . Яскравим підсумком дня став конкурс пісень про кохання,який мав назву «Усі пісні про любов».

viber image 2019 02 14 17.12.23 - Відчуття щастя і романтики

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм ліцей №1 відзначив День святого Валентина.

Педагог-організатор – Бас Л.П.