Виховна робота

Відкрита виховна година «Всі ми різні, всі ми рівні»

16 листопада до Міжнародного дня толерантності учнями нашого класу (6(10)Б) була проведена виховна година  «Всі ми різні, всі ми рівні».

DSC 0064 - Відкрита виховна година «Всі ми різні, всі ми рівні»

Виховання толерантності стало актуальним та необхідним у сучасному житті. Толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві. У людських стосунках часто виникають проблеми: суперечки, непорозуміння, конфлікти. Зовсім скоро ми вступимо у доросле життя і нам потрібно знати та вміти вирішувати такі проблеми. Саме на цій виховній годині ми вчились поважати чужу думку, поведінку та погляди інших.

DSC 0026 - Відкрита виховна година «Всі ми різні, всі ми рівні»

Насамперед, ми визначили риси характеру, які притаманні толерантній людині, а які – інтолерантній. Кожен з учнів, проаналізувавши своє ставлення до інших людей, визначив рівень своєї толерантності чи інтолерантності.

DSC 0051 - Відкрита виховна година «Всі ми різні, всі ми рівні»

Дуже захоплено і  цікаво ми розігрували проблемні ситуації. У одній із них ми з однокласницею грали роль зовсім різних дівчат за зовнішністю, стилем життя. У розв’язці виявилося, що у героїнь спільні інтереси – їм подобалася однакова музика. У другій ситуації учні розігрували різних людей по статусу і  по кольору шкіри. Кожен з них думав, що він найкращий і тому  намагався принизити, показати свою зверхність над іншими. З цих ситуацій ми зрозуміли, що кожна людина відрізняється від іншої, є неповторною. Нам важливо сприймати людей такими якими вони є, якщо навіть їхні уподобання відрізняються від наших.

DSC 0049 - Відкрита виховна година «Всі ми різні, всі ми рівні»

Наш класний керівник провела з нами багато вправ та розповіла детальніше про види толерантності, у чому вона проявляється. Неля Вікторівна неодноразово проводить з класом такі змістовні та повчальні виховні години, де ми навчаємося  приймати вірні рішення, обирати правильну позицію, встановлювати стосунки на доброзичливій основі. Вчителька виховує у нас чуйність,  взаємоповагу, людяність, небайдужість і терпимість.

                                                                     Лебідь Альона,

                                                                      учениця 10-Б класу

                                                                      Городоцької гімназії

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button