Виховний захід «День матері»

Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюче диво – ялинка.
Від мами – і літери, й слово,
І зроблена разом обнова….
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.

День матері – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові! Любов матері – основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви. І саме з нагоди цього чудового свята 12 травня у стінах Районної бібліотеки, учнями гімназії було проведено виховний захід «Свято матері».

Його учасники зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій  людині – рідній неньці, подякувати їй за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.

IMG 4477 300x225 - Виховний захід «День матері»

Учасники свята нагадали, що наше життя починається від матері – найріднішої, найближчої нам  людини. З любові до матері й батька бере свій початок й любов до рідного краю.

Найщиріші слова подяки матері – берегині роду – звучали з уст гімназистів.  Емоційно і дуже зворушливо линули пісні про материнську турботу та тепло, у виконанні учениць 1(5)-А класу.  Розчулила глядачів  і «Пісня про матір»,  яку майстерно виконали  учасники співочого тріо «Бігуді», 4(8)-А класу нашої школи.

Вірші, присвячені мамі, прочитали  учні 2(6)-А класу. А далі озвався саксофон у виконанні учня 5(9)-А класу, Гурняка Ростислава.

Директор Городоцької гімназії Станиця С. В. привітала усіх присутніх матерів зі святом.