Випуск 2012

І ось настав прощання час,

А в серці радість, смуток і тривога.

Сьогодні школа проводжає нас

У самостійну нелегку дорогу.

Від шкільного порогу

Ми підем у далекі світи,

Освіти нам дорогу,

Школо рідна, як зоря, освіти!

12 травня 2012 року у нашому місті на центральній площі відбулися урочистості з нагоди нагородження Золотими і Срібними медалями випускників 11 класів.

76324133

Цьогоріч Городоцьку гімназію закінчили 45 одинадцятикласників. З них атестат особливого зразка і Золоту медаль отримали 14 гімназистів. Атестат особливого зразка і Срібну медаль – 5 гімназистів.

07672223

Без сумніву, цей день є ключовим моментом у житті випускників, їх батьків, які починають усвідомлювати, що їхні діти виросли і саме сьогодні стоять біля порогу, за яким розпочинається доросле життя; для вчителів, які разом з батьками вели своїх учнів у цей день.

91019880

Удачі Вам, дорогі наші випускники!!! Щасливої життєвої дороги!!!

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій