Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , «Вишиванка – символ Батьківщини»

«Вишиванка – символ Батьківщини»

17 травня-Міжнародний день вишиванки!

Цю подію не могли оминути учні Городоцької гімназії. Гімназисти 4(8)-б класу разом із класним  керівником Ліванською В.Л. провели для усіх школярів  святкове дійство  «Вишиванка – символ Батьківщини»

У святкових вишиванках, веселі й урочисті, восьмикласники декламували вірші про мистецтво вишиваня, про Україну та українців; співали українські пісні, грали чудові мелодії на бандурі та гітарі; розігрували сценки.

Це святкове дійство ще раз нагадало усім про те, що потрібно носити вишиванки, берегти і вишивати нові рушники, бо поки ми пам`ятатимемо про своє коріння, шануватимемо свої традиції, доти ми існуватимемо як самобутня українська нація!