Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Виставка учнівських робіт (об’єктів) та ярмарка – продаж
63327846 620x330 - Виставка учнівських робіт (об’єктів) та ярмарка – продаж

Виставка учнівських робіт (об’єктів) та ярмарка – продаж

Головна теза – розуміння методу проектів. «Усе, що я пізнаю, я знаю, для чого мені це потрібно і де, і як я можу ці знання використати».

17346370 300x225 - Виставка учнівських робіт (об’єктів) та ярмарка – продаж

Проект – це план, задум. Так відповідали гімназисти, адже відповідно до базового навчального плану з трудового навчання передбачене обов’язкове виконання учнями творчих проектів. Ця діяльність включає в себе вибір об’єкта проектування, розробку конструкцій, технології, виготовлення і оцінку. Разом з цим здійснюється не складний економічний і екологічний аналіз виконуваної роботи, проводяться маркетингові операції.

Проекти учні розробляли індивідуально. Об’єкти проектування пропонувала керівник Ямборко Раїса Пилипівна, щоб були посильними для учнів і суспільно корисними. Кожному учневі індивідуально надавала допомогу.

03751738 300x225 - Виставка учнівських робіт (об’єктів) та ярмарка – продаж

Після завершення проекту у кожному класі здійснювався його публічний захист. Форма захисту була усною. Учні пояснювали мету свого проекту, чи досягнута вона. Які задачі розв’язували, порівнювали конструкцію свого виробу теперішнього часу і минулого, які реальні грошові затрати на виріб, давали аналіз використання виробу, чи можлива модернізація виробу, екологічне обґрунтування.

15588609 300x225 - Виставка учнівських робіт (об’єктів) та ярмарка – продаж

Другою формою учнівського захисту була виставка учнівських робіт (об’єктів) та ярмарка – продаж, яка проходила 23 травня 2012 у нашій гімназії.

95200458 300x225 - Виставка учнівських робіт (об’єктів) та ярмарка – продаж

Найкращими визначено проекти: Новікової Наталії, Мельник Ольги, Ціліцінської Ліани, Баран Діани, Новосельської Анастасії, Ярошевської Вікторії, Яблонської Олени, Фанди Наталії, Мельник Тетяни, Левицької Вікторії, Цегенько Ольги.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*