Вітаємо переможців!!!!

15 листопада у приміщенні Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Захід організовано та проведено Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини.

У конкурсі взяли участь 62 вокальні групи (понад 550 вихованців) з 11 районів, 6 міст та 23 об’єднаних територіальних громад у таких вікових категоріях: молодша – від 7 до 13 років та старша – від 13 до 18 років.

Городоцьку ОТГ представляли вокальні колективи: «Зорепад» , Городоцького БДТ – молодша вікова категорія, керівник – Нікітішена Т.М. та  «Водограй» – старша вікова категорія,  Городоцького ліцею № 1, керівник – Бас Л.П.

Обов’язковою умовою для учасників фестивалю було виконання творів патріотичного спрямування українською мовою.

Оцінювало виступи колективів компетентне журі: Гуцал Росіна Сергіївна – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Гжегожевський Руслан Владиславович – викладач Деражнянської дитячої школи мистецтв, Панчишина Олена Броніславівна –викладач відділу хорового диригування Хмельницького музичного коледжу імені В. Заремби.

До уваги брали наступні критерії: відповідність тематиці фестивалю, рівень виконавської майстерності, сценічна культура.

0 02 05 3c4dec13bcd0d5ce2149ec0d580caa2fca93a116bc608725315a460051ccf9cb full - Вітаємо переможців!!!!

За підсумками компетентного журі вокальний колектив «Водограй» Городоцького ліцею № 1 Городоцької ОТГ посів І місце на обласному фестивалі української патріотичної пісні «Україно, любий край!». Нашому щастю немає меж, ми пишаємось та вітаємо наших переможців.

Хочу висловити щиру вдячність, за професійну підготовку, нашого вокального колективу для участі у фестивалі, викладачу ДМШ – КОПИЦЯК ІННІ ЮРІЇВНІ, тільки завдяки Вам ми досягли такого успіху на обласному рівні,а також дякуємо за співпрацю концертмейстеру – Гуменюку О.О.

Переможці фестивалю будуть представляти Хмельниччину на фестивалях та конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Педагог-організатор – Бас Л.П.