Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Власне здоров’я у власних руках

Власне здоров’я у власних руках

P4080009

P4080010

До всесвітнього Дня здоров’я учні 9А класу нашої гімназії підготували виховний захід на який були запрошені гості: лікар – інфекціоніст Городоцької ЦРЛ Порохнява Яніна Леонідівна та тренер ДЮСШ Лавренчук Сергій Вікторович.

Гості розповідали учням про здоровий спосіб життя та шкідливі звички: куріння, наркотики, алкоголь.

Учні переглянули фільм “Що таке здоров’я?” , а також виступили з повідомленнями. Молодь  обирає здоров’я  – оскільки, майбутнє кожної держави це її молодь, а здорова молодь – запорука майбутнього успіху України.

Хто здоровий, той сміється

Все йому в житті вдається.

Він долає всі вершини

Це ж чудово для людини!

Закінчуючи виховний захід, учні зробили висновок, що здоровий спосіб життя – це такий спосіб, який зберігає і поліпшує здоров’я.

Класний керівник – Гонтар Р.Д.

08.04.2014