Виховна робота

Всесвітній День здоров’я

       Для будь-якої людини найцінніше – це її здоров’я. Нічого не може зрівнятися з цим даром, подарованим нам природою. Проте, стан нашого організму залежить не тільки від щедрот природи, дбайливо ставитися до свого тіла зобов’язаний кожен з нас.
7 квітня світова спільнота традиційно відзначає Всесвітній День здоров’я. Слід сказати, що цей День відзначається вже досить давно, починаючи з 1948 року. Його мета – допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження.
Учні нашої школи відзначили цей день по особливому. Він розпочався загальношкільною зарядкою, яку проводили: вчитель фізичного виховання – Вірик А. К., учениці 6(10)-А класу Підлісна Наталя та Бойчук Андріана. Цього року зарядка була нетрадиційною – з елементами зумби – це надзвичайно сподобалося гімназистам та підняло їм настрій.
Протягом дня діяла акція «Дерево здоров’я», з допомогою якої кожен гімназист мав змогу висловити свої думки, відповівши на запитання: «Що потрібно робити, щоб бути здоровим?» та ознайомитися з цікавими фактами про здоров’я на інформаційному стенді школи.

         Наприкінці дня відбулись спортивні змагання «У здоровому тілі – здоровий дух», участь у яких взяли чотири команди. До складу кожної з яких входили вчителі та учні.

DSC 0022 300x199 - Всесвітній День здоров’я

       Наприкінці дня відбулись спортивні змагання «У здоровому тілі – здоровий дух», участь у яких взяли чотири команди. До складу кожної з яких входили вчителі та учні.

DSC 0004 300x199 - Всесвітній День здоров’я

Змагання відбулися у СК «Епіцентр», програма змагань була цікавою, надзвичайно насиченою..

DSC 0013 300x199 - Всесвітній День здоров’я

Переможцями змагань стала команда «Лідер» у складі: Вандоляк А., учениці 2(6)-А класу, Коріньовської А., учениці 4(8)-А класу, Шиманського О., учня 6(10)-А класу, Сірої Н. А. – шкільного бібліотекаря, Лісневської А. В. – педагог-організатора та Тішкової Т. В. – медичної сестри.

DSC 0105 300x199 - Всесвітній День здоров’я

        Підсумком дня стали змагання команд учнів, батьків та вчителів з волейболу. За підсумками гри переможцями стали батьки та вчителі. З чим ми їх і вітаємо!

DSC 0055 300x199 - Всесвітній День здоров’я

Всесвітній день здоров’я — це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров’я та охорони здоров’я, з метою проведення спільних дій для захисту здоров’я і благополуччя людей.

DSC 0080 300x199 - Всесвітній День здоров’я

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button