Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Всеукраїнський день бібліотек
zobrazhennya viber 2019 10 02 19 59 13 620x330 - Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек

І тепер, як колись,

В лункій тиші читального залу

Шелестять сторінки –

Книга людям шляхи відкриває….

Так, книга завжди була, є і буде великим другом і порадником людства. І не заросте стежинка до книгозбірень. Адже це скарбниці всіх багатств людського духу.

У шкільній бібліотеці спокійно і затишно.Тут можна і книгу необхідну знайти, і виставку переглянути, і газету чи журнал полистати.А ще тут багато енциклопедій, довідників,словників, які допомагають учням та вчителям краще підготуватись до уроків.

30 жовтня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. У шкільній бібліотеці Городоцького ліцею №1 ( корпус №1) відбулася презентація ілюстративно- книжкової виставки « Мудрість і чарівність книги», а у корпусі №2 – « Книга – скарбниця мудрості і добра».

zobrazhennya viber 2019 10 02 19 59 131 - Всеукраїнський день бібліотекzobrazhennya viber 2019 10 02 19 59 141 - Всеукраїнський день бібліотек

Завідувач бібліотекою Панкевич Н.П.провела з восьмикласниками урок- презентацію « Дивовижний світ бібліотек» Ліцеїсти ознайомилися з найоригінальнішими, найвеличнішими та найдавнішими бібліотеками світу та незвичайними книгами  світу.

zobrazhennya viber 2019 10 02 19 59 13 - Всеукраїнський день бібліотекzobrazhennya viber 2019 10 02 19 59 141 - Всеукраїнський день бібліотек

Учні 7-в класу відвідали бібліотеку Городоцького ліцею №1,  де бібліотекар провела з ними бібліотечний урок на тему: « Бібліотека – дім для книг» .

zobrazhennya viber 2019 10 02 19 59 145 - Всеукраїнський день бібліотек

Учні 5-х класів прийняли участь у конкурсах книг – саморобок та дитячих малюнків на тему « Мій улюблений літературний герой». Переможцями конкурсу стали учні 5-х класів Баран Анастасія, Брила Анастасія у номінації « Найкраща книга – саморобка» та Гулько Дарія у номінації « найкращий художник – ілюстратор».zobrazhennya viber 2019 10 02 19 59 146 - Всеукраїнський день бібліотек