Вибір майбутньої професії — вибір долі

zobrazhennya viber 2021 10 06 11 56 42 056 - Вибір майбутньої професії — вибір долі

Правильний вибір професії — справа непроста. Адже професія визначає долю людини. У світі дуже багато різних професій. Всі вони дуже важливі й необхідні. Кожна людина вибирає собі заняття до душі.

Сьогодні до Городоцького ліцею №1, а саме до учнів 9-х та 11-х класів завітали представники Хмельницького інституту соціальних технологій  – Світлана Кондратюк, завідувачка кафедри психології та соціальної роботи та Олександр Ковтун, доцент кафедри психології та соціальної роботи. З метою здійснення профорієнтаційної роботи, вони розповіли  про те,  що Хмельницький інститут соціальних технологій Університету „Україна” – це заклад вищої освіти, де кожна молода людина може реалізувати свій потенціал здобувши якісну, сучасну освіту. Інститут не лише готує висококласних  та конкурентоспроможних фахівців за обраними спеціальностями, а й пробуджуючи жагу до знань та примножуючи прагнення долати ще нескорені висоти, генерує нові ідеї. Запорукою цьому слугує створена без прямих бюджетних асигнувань та інвестицій потужна матеріально-технічна й навчально-методична база. Зокрема з метою ефективного опанування кожної  спеціальності в інституті облаштовано лабораторії та відкрито Інформаційно-комп’ютерний центр, Навчально-реабілітаційний центр, а також Центр соціальної інклюзії.

zobrazhennya viber 2021 10 06 11 56 42 773 - Вибір майбутньої професії — вибір долі

Учні ліцею дізналися, що цей заклад дає потужний старт для самореалізації кожного студента за спеціальностями: Право; Соціальна робота; Психологія; Фізична терапія, ерготерапія; Фізична культура і спорт; Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Зараз сучасність пропонує молоді дуже великий вибір. Система освіти дозволяє випробувати свої сили в різних напрямках. До вибору професії кожна молода людина повинна підійти усвідомлено й відповідально. Це дуже важливе питання, рішення якого робить життя наповненим, яскравим, цікавим або безрадісним і монотонним.  Адже вибір спеціальності та навчального закладу є першим кроком до самореалізації у дорослому житті!

Н.Сіра, заступниця директорки ліцею з виховної роботи