Виховний захід “Паління не в тренді”

29.01.2020 року класним керівником 7-Б класу було організовано виховний захід “Паління не в тренді”, з метою профілактики паління серед підлітків. Захід було проведено в рамках запланованого дійства ” Зустріч з цікавою людиною”. І, справді, було цікаво, так як запрошеним гостем став представник Держпродспоживслужби К. Омельчук. Він ознайомив учнів з невтішною статистикою: в нашій країні куріння серед підлітків досягло вселенського розмаху: у віці 15-17 років палить кожна четверта дівчинка і кожен другий хлопчик.
Проблема куріння серед підлітків поширюється зі швидкістю епідемії, не зустрічаючи перепон з боку держави і суспільства. Куріння, на думку підлітків, це шкідлива звичка, яка не несе сильної загрози.

zobrazhennya viber 2020 02 01 16 38 50 - Виховний захід "Паління не в тренді"
“Підліткам в силу своєї незрілості важко оцінити, чим небезпечне куріння. Діти,що живуть сьогоднішнім днем, насилу уявляють собі, що в якості наслідків куріння через 10-15 років виникають хронічні захворювання і недуги”,- наголосила класний керівник. К. Омельчук же, в свою чергу нагадав, що куріння провокує виникнення раку легенів та інших захворювань дихальної системи,а також виснажує нервові клітини: підлітки стають неуважними, повільніше міркують і швидко стомлюються.

zobrazhennya viber 2020 02 01 16 39 00 - Виховний захід "Паління не в тренді"
Шкода куріння для підлітка очевидна, але сумно те, що, навіть знаючи про наслідки, школярі починають курити. Щоб ефективно боротися з цією проблемою, педагоги, батьки, представники державних органів об’єдналися,шоб інформувати підлітків про куріння та його страшні наслідки.Усі намагалися зацікавити підлітків, захопити їх цікавими хобі, а ще краще заняттями спортом. Власним прикладом, гість нашого класу показав,як чудово почуває себе людина,що ніколи не палила , а завдяки спорту планує ще довго радіти життю.
На завершення,хочемо нагадати,що жодна профілактика не матиме результату, якщо батьки і найближче оточення не будуть демонструвати позитивний приклад. Не паліть, бережіть себе, будьте здорові, займайтеся спортом! Здоровий спосіб життя – це модно! Будьте в тренді!

Учениця 7-Б класу Сокальська Катерина.